ZAHRADA PLNÁ HER

Nejzábavnější zahrada, co jste kdy viděli.

Úžasná zábavná stanoviště s laskavou obsluhou rozmístíme venku a prožijete s námi odpoledne plné zážitků. Dřevěný design jednotlivých aktivit krásně zapadne do přírodního exteriéru. Ale můžeme být i uvnitř. Záleží na vás. Vyberte si z toho, co nabízíme:

Cenová kalkulace: na vyžádání.

Nezahrnuje 21% DPH.

1-U.F.O.: Házení létajícími talíři na cíl ufonské vesmírné základny. Lze se vyfotit v průřezu kosmické rakety, nebo v bublině létajícího talíře.

2-VESMÍR: Tabule se skládankou 28 vesmírných plavidel sestává ze 33 dílů. Při rozebírání kosmických objektů si můžete ověřit, zda dokážete identifikovat všechna vesmírná plavidla. Pak je třeba vše vrátit nazpět - osídlete sluneční soustavu raketami, sondami, družicemi a létajícími objekty minulých i budoucích generací. Hra zabere 2x2m.

3-STROJ ČASU: 30 puzzlí s obrázky významných vynálezů a objevů musíte umístit na časovou osu. Pokud víte, do jaké doby který vynález patří, máte vyhráno. Pokud netušíte - musíte hledat. Potřebný prostor cca 2,5x2,5m.

4-KUŠOSTŘELNICE: Střelba na smečku vlků, nebo panel s jednorožci přísavkovou kuší vhodnou i do interiéru. Luky jsou vhodné i pro absolutní začátečníky. Mohou střílet 2 střelci zároveň. Střelnice je 2,5m široká a 1,2m vysoká. Ideální odstup je 5m. 

5-POTOPENÝ POKLAD: Skládačka s motivem podmořského světa má více než 30 dílů, které je potřeba umístit na to správné místo. Byla vytvořena v rámci praxe studentek UMPRUM. Potřebujeme 2x2m a šikovné tlapky nadšených ichtyologů :o). Poznámka: Ichtyolog je vědec zoolog, který se ve své práci zaměřil na studium rybovitých obratlovců. 

6-BOLASA: Jednoduchá hra s hrazdou 1m širokou a 1m vysokou spočívá v hodu třemi bolasy (míčky spojenými provázkem) tak, aby bolaso zůstalo namotané/zavěšené na barevném břevnu. Podle barvy břevna a barvy bolasa je přidělen počet bodů. Anebo taky ne. Hra není vhodná pro osoby se sníženým barvocitem (když hrajete o peníze :o).

7-HÁZENÍ KROUŽKY: Úkolem je hodit kroužek na každé chapadlo krásné barevné chobotnice. Lze doplnit velkým parožnatým sobem.

8-KRAKEN: Hra zvaná šprtec, kdy máte za úkol vystřelit zlatou minci do chapadla nakresleného Krakena. Nebudou vám překážet mince, vystřelené soupeři? Hra vyžaduje koncentraci a přesnost, a také prostor 2x3m.

9-ZE ŽIVOTA HMYZU: V této hře ovládáte pracovitého brouka Hovnivála, který se snaží dokoulet svoji kuličku trusu své milované Hovniválce domů. Cesta je ovšem plná nástrah a pastí. Hra se ovládá pomocí provázků a kladek, ubere z prostoru cca 1x1,5m a mohou ji hrát i dva hráči najednou.

10-AUTÍČKO: Hra se ovládá pomocí provázků a kladek, jezdíte autíčkem po vyvýšené dráze po silnicích, plníte zadané úkoly, např. dojeď ze školy na poštu apod. Musíte respektovat dopravní značky, uzavírky, nepozorné chodce (kteří vám vráží do hry). Hraje je 2m vysoká, 1m široká, hrací deska má 1,2x1m. 

11-MOTÝLÍ RÁJ: Velké dřevěné puzzle se 30 krásnými motýly, které musíte umístit na místo, kam patří. Vyžaduje prostor: 1,5x1,5m.

12-MUZIKANTI: Složitá konstrukce je vlastně držákem not a současně i klaviaturou pro hru na boomwhackery, barevné chromaticky laděné trubky. Každá z nich při úderu vydává tón. Hra pro více hráčů najednou, mohou hrát skladby typu Ovčáci čtveráci podle not, popřípadě nacvičit skladbu vlastní. V playlistu máme i 4 jednoduché vánoční koledy. Hra zabere 2x2m a 1,5m na výšku.

Foto: web umělce.TOPlist