KLAUNI

Vyberte si klauna popletu, ať se pořádně zasmějete!

Zjistili jsme, že 80% dětí se klaunů skutečně bojí. Nemohli jsme uvěřit! A opravdu, ten bílý obličej, rudé rty, zvláštní oči, trochu to nahání strach... Ale s námi se nemusíte bát. Naši klauni jsou v civilu, roztomile praštění a dělají legrácky, jednu za druhou. Naši klauni vykouzlí úsměv i u toho největšího mračouna bručouna. Vyberte si klauna, který se vám nejvíce líbí:

KLAUNKA BAVÍ DĚTI

Vystoupení klaunky Jany zahrnuje spoustu legrace, mini-kouzlení, modelování balónků, soutěží, hopsání a vtipných hlášek. Přitahuje děti jako magnet a vytváří neskutečně milou atmosféru. Jana je herečka, moderátorka, herecká koučka a zdravotní klaunka. Její pásmo pro děti je naprosto jedinečné svým humorem a dospěláckým přístupem. Po celou dobu programu se klaunka pohybuje mezi dětmi a vymýšlí zábavu.

Délka programu: 60-120 minut. 

Honorář: na vyžádání.

Nezahrnuje 21% DPH.

Foto: PROGRAMY PRO DĚTI. 

KLAUN CHYSTÁ VÁNOCE

Divadelní klauniáda o klaunovi, který si chystá Vánoce, jako to známe z předvánoční doby: uklízí, zdobí domov, stromeček, chytá kapra... avšak výsledek mu vždy nevyjde tak, jak si představuje. O to víc se diváci nasmějí. Divadlo je velmi kontaktní s publikem, program je prošpikován kouzly, vtipnými etudami a živou hudbou. Vhodné pro děti od 3 let. Herec vystudoval loutkoherectví na DAMU, hrál v Ypsilonce a nyní vlastní skvělé autorské loutkové divadlo.

Délka programu: 35 minut. 

Honorář: na vyžádání.

Nezahrnuje 21% DPH.

Foto: web umělce. 

KLAUN ROBERTICO

Zábavný program vynikajícího španělského kouzelníka a klauna se odehrává jako ve varieté cirkusu a tvoří kouzlení, žonglování, do legrácek se děti aktivně zapojují, což je pro ně velký zážitek. Zaručená show, která nadchne nejen děti, ale i dospělé. Na závěr představení dětská mini-diskotéka a balónková show - každému dítěti kouzelník vyrobí figurku z modelovacího balónku na přání. Kouzelník má vlastní pořad pro děti v televizi, je spoluautorem scénáře.

Délka programu: 60 minut. 

Honorář: na vyžádání.

Nezahrnuje 21% DPH.

Foto: web umělce.

KLAUN JAKUB

Mladý klaun a jeho pásmo plné legrácek, písniček, tancování, kouzlení, bublinek a balónků. Bohaté dekorace, rozdávání drobných odměn odvážným dětem, které s klaunem spolupracují. Jakub je profesionální animátor, který strhne pozornost dětí i dospělých a vytvoří skvělou atrmosféru. 

Délka programu: 60-90 minut. 

Honorář: na vyžádání.

Nezahrnuje 21% DPH. 

Foto: web umělce.

KLAUN FERDA

Vystoupení renomovaného animátora, kterého děti milují. Jeho vystoupení je plné lidových legrácek, kouzlení, balónků, soutěží a maskotů, kteří se s dětmi ochotně fotí. Ferda je roztomilý klaun popleta. Děti získají spoustu odměn ve formě časopisů, sladkostí a malých hraček.

Délka programu: 60-90 minut. 

Honorář: na vyžádání.

Nezahrnuje 21% DPH.

Foto: web umělce.

KLAUNKA CECILKA A JEJÍ CIRKUS

Vystoupení klaunky a ochočených zvířátek, které předvádějí velekousky jako v cirkusovém varieté. Diváci uvidí pejsky (i čínského chocholatého psa), kočičky, zlatého bažanta, králíka i morčátka. Na závěr vystoupení si děti mohou zvířátka pohladit. Vystoupení je plné legrácek, žonglování, balónků a show s obručemi. Cecilce asistují 2 varietní umělci, kteří mají na starosti zvířátka.

Délka programu: 60 minut. 

Honorář: na vyžádání.

Nezahrnuje 21% DPH.

Foto: web MŠ Velký Osek.

KLAUN A MASKOT

Šikovný moderátor (klaun Čiko) a jeho roztomilý maskot (dle výběru) se postarají o nekonečnou zábavu pro děti ve věku 3-10 let. Vystoupení zahrnuje legrácky, kouzlení, tanečky, balónky, bublinky, odměnu pro každé dítě a promenádu masek. Na závěr se děti mohou s maskotem vyfotit.

Délka programu: 90-120 minut. 

Honorář: na vyžádání.

Nezahrnuje 21% DPH.

Foto: FB umělce. 

KLAUN, NEBO KEJKLÍŘ

Profi žonglér v kostýmu klauna, nebo kejklíře, chodí mezi dětmi, žongluje, dělá různé skopičiny, baví je a zájemci se dokonce mohou naučit žonglovat s různými předměty z jeho velkého žoku. V případě zájmu může klaun chodit mezi hosty na chůdách, nebo předvádět umění provazochodce na nízkém laně mezi stromy. Anebo oboje zkombinovat. Focení s dětmi uvítá :o). Oba kostýmy vidíte na fotkách níže. Nejedná se tedy o vystoupení na podiu, ale o legraci mezi hosty, což je velmi oblíbené a zajistí dobrou náladu na vaší akci. 

Délka programu: dle dohody. 

Honorář: na vyžádání.

Nezahrnuje 21% DPH.

Foto: web umělce a PROGRAMY PRO DĚTI. 
TOPlist