PÍSNIČKOVÁ REVUE

Pestrý program plný písniček, soutěží a tancování.

Pořadem provází 2 mladí herci/ zpěváci, zpívají autorské písničky, mezi písničkami si s dětmi povídají na téma léto a prázdniny nebo také o Vánocích, zimě a českých tradicích. Malé odvážlivce zvou k rozhovorům na pódium, vše má interaktivní charakter. Vhodně propojeno drobnými soutěžemi a legráckami. Pestré představení s důrazem na dětského diváka.

Další varianty programu:

VESELÝ KARNEVAL - zahrnuje promenádu masek, soutěž o tu nejkrásnější a spoustu odměn.

POHÁDKOVÉ POVÍDÁNÍ - povídáme si o tom, jaké máme rádi pohádky, jaké známe pohádkové hrdiny, co mají rádi kluci, co mají rády holky, zpíváme písničku Máme rádi pohádky, soutěže na téma Poznáváme pohádky a postavičky z pohádek.

POVÍDÁNÍ O HUDBĚ - vystupující dětem demonstrují nejen na písničkách, ale i ukázkami hry na kytaru různé hudební žánry (rock´n´roll, blues, jazz, polka, mazurka, valčík, samba, pochod aj.) a děti mají v různých soutěžích a úkolech (odstupňovaných dle věku – lehčí soutěže pro mladší, těžší soutěže pro starší) možnost si své hudební znalosti otestovat. Dozví se něco o tom, jak vzniká písnička, co je to tón, doby, pomlky, jak se dá udělat druhý – třetí hlas apod. Něco si děti mohou samy vyzkoušet – např. pěvecká soutěž – kánon  (nebo dvojhlas). Vyzkouší si také roli zpěváka přímo na mikrofon.

Délka vystoupení: 60 minut.

Honorář: od 7.000 CZK vč. ozvučení a dopravy po Praze.

Nezahrnuje 21% DPH.

 

TOPlist