Mikulášské soutěže

Soutěže přivezeme, nainstalujeme hodinu před startem akce, zajistíme obsluhu, která dětem asistuje, po skončení vše sbalíme a jste bez starostí :) NEBO si soutěže jen zapůjčíte a připravíte sami s vlastní obsluhou. Nové soutěže vyrobíme na přání.

Vyberte si:

KOULOVANÁ - házení kouliček na sněhuláka (obsahuje nafukovacího sněhuláka výška 180 cm, prodlužku, bílý startovní kobereček, bílý box s polystyrenovými koulemi): zapůjčení na 2 dny 700 CZK/ prodej 1.700 CZK.

PLETENÍ VÁNOČKY - děti mají za úkol zaplést látkovou vánočku podle vzoru pletení (látková vánočka, látkové mandle na posypání, návod k pletení): zapůjčení na 2 dny 200 CZK/ prodej 300 CZK.

LOVENÍ MAXI KAPRŮ NA ŽÍŽALU NOVINKA - soutěží dvě děti najednou a snaží se namotávat na žížalu provázek s velkým kaprem, komu se to podaří dřív, vyhrává (obsahuje: 2 látkové maxi kapry spojené provázkem s velkou růžovou žížalou, 2 startovní koberečky): zapůjčení na 2 dny 700 CZK/ prodej 900 CZK.

DEJ GÓL! NOVINKA - střílení látkovými puky na branku s nafukovacím mrožem (obsahuje: dřevěnou hokejku, 5 látkových puků, box na puky, startovní kobereček, mini-fotbalovou branku, nafukovacícho mrože-brankáře): zapůjčení na 2 dny 700 CZK/ prodej 1.400 CZK.

ČERTOVSKÝ PING-PONG - cílem je, aby skákající míček skočil do jednoho z kelímků (obsahuje: kelímky se symboly čertíků či vánoc, 5 míčků, startovní kobereček, box na míčky): zapůjčení na 2 dny 150 CZK/ prodej 200 CZK.

MAXI VLOČKY - hledání stejných vloček, až je rozebraná celá hromada! Soutěží 2 děti najednou (obsahuje látkové maxi vločky, cca 16ks, 2 boxy a vyznačení startu): zapůjčení 700 CZK/ prodej 850 CZK.

HÁZENÍ STŘEVÍCEM - hází se za sebe barevným skřítkovským střevícem, každý soutěžící má 2 pokusy a ten lépe zdařený si vybere. Kam ukazuje špička střevíce, takovou odměnu si vyzvedne z boxu/ nebo takové úkoly plní (obsahuje: 2 látkové střevíce, startovní kobereček, kulatý kobereček jako cíl s 3 boxy s úkoly nebo s odměnami): zapůjčení na 2 dny 500 CZK bez odměn/ prodej 800 CZK.

LOSOVÁNÍ ČERTÍKŮ - děti si nejprve hodí velkou kostkou počet pokusů losování a pak losují dřevěné obrázky z mikulášského pytle. Pokud vylosují čertíka, získají bod. (obsahuje: jutový mikulášský pytel s dřevěnými obrázky): zapůjčení: 250 CZK/ prodej 700 CZK.

Ceny jsou uvedeny za aktivitu. Nezahrnují dopravu, obsluhu a 21% DPH.

Jak soutěže vypadají:

 

Dej gól mrožovi!
Dej gól mrožovi!
čertovské pinpongáče
čertovské pinpongáče
maxi sněhové vločky
maxi sněhové vločky
pletení vánočky
pletení vánočky
lovení maxi kaprů na žížalu
lovení maxi kaprů na žížalu
lovení maxi kaprů na žížalu
lovení maxi kaprů na žížalu
házení střevícem
házení střevícem
losování čertíků
losování čertíků
kam doletí vánoční hvězda
kam doletí vánoční hvězda


TOPlist