MIKULÁŠSKÉ SOUTĚŽENÍ

Soutěže přivezeme a rozmístíme hodinu před startem akce. Zajistíme obsluhu, která dětem asistuje. Po skončení vše sbalíme a jste bez starostí :). NEBO si soutěže jen zapůjčíte a připravíte sami s vlastní obsluhou. Nové soutěže vám vyrobíme na přání. 

Co tady máme: 1-KOULOVANÁ (házení kouliček na nafukovacího sněhuláka, nebo tučňáka, nebo oba dva :o), 2-PLETENÍ VÁNOČKY (pletení látkové vánočky podle vzoru na obrázku), 3-DEJ GÓL! (hokejka a střílení látkovými puky na branku s nafukovacím mrožem), 4-ČERTOVSKÝ PING-PONG (cílem je, aby skákající míček skočil do jednoho z kelímků), 5-MAXI VLOČKY (hledání stejných vloček do páru), 6-HÁZENÍ STŘEVÍCEM (podle lidové tradice se hází za sebe barevným skřítkovským střevícem a kam ukazuje špička střevíce, takovou odměnu získá/ nebo takové úkoly plní), 7-LOSOVÁNÍ ČERTÍKŮ (děti si nejprve hodí obří kostkou počet pokusů losování a pak losují dřevěné obrázky z mikulášského pytle), 8-LOVENÍ KAPŘÍKŮ (klasický rybolov na udice), 9-VÁNOČNÍ KVÍZ (zábavný kvíz na barevné dece s polštářky), 10-ANDĚLSKÉ PLECHOVKY (shazování věže z plechovek bílými kouličkami), 11-STAVBA VĚŽE (stavba věže z velkých kostek s ledovými motivy), 12-KRMENÍ TULENĚ (házení kouliček na kobereček k plyšákovi), 13-KAM DOLETÍ ANDÍLEK (tvůrčí soutěž: každý si vlastnoručně vyrobí papírovou vlaštovku a vybarvený obrázek andílka na ni nalepí a hází co nejdále, přičemž nejdelší hody jsou označeny rekordem, který je třeba překonat), 14-PEKELNÁ PINKAČKA (překonání trasy současně s pinkáním nafouklého balonku), 15-VYKUTÁLENÍ ČERTÍCI (koulení čertíků až do pekelného cíle), 16-ANDÍLCI V LETU (házení látkových andílků na tabuli se suchým zipem). Každá soutěž má 2 verze obtížnosti (předškoláci a školáci). Může soutěžit i celá rodina.

Chcete to mít se vší parádou? Vytiskneme soutěžní kartičky, do kterých děti sbírají obrázková razítka a body. Na závěr vyhlásíme vítěze a rozdáme dárky/ medaile s logem akce všem malým účastníkům. Nebo ještě víc originality? Pak vyrobíme čertovské penízky, které děti získají u soutěží a za ně si nakupují věcičky v čertovském obchůdku, který obsluhuje sám Belzebub! To je radosti a zážitků! 

Cena za 1 soutěž s obsluhou animátora: 2.500 CZK/max. 3 hodiny. 

Cena za zapůjčení 1 soutěže: 500 CZK.

Cena nezahrnuje 21% DPH a dopravu.

Jak to všechno vypadá, mrkněte na fotky z našich akcí:

Foto: PROGRAMY PRO DĚTI. Pro zvětšení klikněte na fotku:

Dej gól mrožovi!
Dej gól mrožovi!
čertovské pinpongáče
čertovské pinpongáče
maxi sněhové vločky
maxi sněhové vločky
pletení vánočky
pletení vánočky
házení střevícem
házení střevícem
losování čertíků
losování čertíků
TOPlist